ما که هستیم و برای چه هدفی ایستاده ایم؟

مدت هاست که گفته می شود پایه و اساس هر فضای ناب و درخشانی کف پوش آن است. هدف اصلی کارپت پلازا تامین فرش و زیراندازهای ارزشمند، نفیس ومناسب، مطابق سلیقه تمامی مردم، در سراسر دنیا است.

هنرمندان، صاحبان صنعت و هر خانواده ای ،در هر نقطه ای که زندگی می کنند، به راحتی می توانند فرش و موکت مورد نظر خود را پیدا کنند. درعین حال بافندگان مشروع نیز بدون داشتن استرس و نگرانی از فروش آثار هنری خود ، به ما الهام بخشند و با سهولت به فعالیت خود ادامه دهند.

در راستای تلاش برای تبدیل شدن به بهترین تامین کننده کف پوش در بازار جهانی ، بینشی مشتری محور داریم و با نگاهی دقیق و واقع گرایانه، با ایجاد پلی میان بافندگان فرش و مصرف کنندگان نهایی و با هدف حفظ جریان تجارت، به دنبال حمایت از پایداری هستیم. همچنین به منظور پشتیبانی از زنجیره تامین سبز، مشوق تولید فرشهای دستباف با رنگ های طبیعی هستیم که بر روی جهان هستی و طبیعت اثر منفی نمی گذارند.

در طی این بیماری همه گیر اخیر، تمام فکر و دعای ما با کسانی بوده است که رنج و سختی کشیده اند. ازین رو سعی برآن داریم که ارایه خدمات ارسال کالا را ارتقا بخشیم و محصولاتمان را بهتر از گذشته، به عالی ترین شکل و روش ممکن، درب منزل شما عزیزان برسانیم.

ما کیفیت محصولاتی که توسط شرکا و بازرگانان ما ارایه می گردد را تضمین کرده و از آنها حمایت می نماییم.همچنین اطمینان میدهیم که کالاهای عرضه شده توسط کارپت پلازا دارای کیفیت استاندارد است و در واحد کنترل کیفی ما به تایید رسیده است.

کارپت پلازا با شرکت Grreh Rug Co LLP مشارکت دارد . این شرکت به دلیل تولید و طراحی فرش و گلیم در جهان نام آشناست.

ارزشهای ما چیست؟

Price-tag-discounted

ارایه بهترین قیمت

ما سخت تلاش می کنیم تا بتوانیم در مقایسه با فروشندگان محلی و سایر تجار آنلاین، محصولی، با همان  کیفیت و با پایین ترین قیمت ممکن را به شما عزیزان ارائه دهیم

variety

تنوع درالهام بخشیدن وهنر

تیم ما مجموعه ای جدید از محصولات را در هر شکل و اندازه ای معرفی می کند.

بیش از 1500+ فرش منحصر به فرد!

deliver

ارسال رایگان

در نظر داریم برای یافتن اطمینان از اینکه محصولات ما به بهترین شکل و روش به دست مشتری می‌رسند ارسال محصول و در صورت نیاز بازگشت کالا  را به صورت رایگان ارائه دهیم .همچنین برای خریدهای بالای 300 یورو ارسال رایگان را برای اطمینان از سهولت مشتریان ارائه می دهیم.

quality-control

ارایه محصول با کیفیت

تیم تضمین کیفیت ما پیوسته در حال بررسی و بازبینی تمامی محصولات و اطمینان از اصالت هر فرش و موکتی است که در اینجا مشاهده می کنید.